O nás

O naší kanceláři

Kdo jsme...

Advokátní kancelář Valouch Servus byla založena v roce 2022 Mgr. Tomášem Valouchem a Mgr. Stanislavem Servusem, kteří se spojili, aby využili své dlouholeté zkušenosti s poskytováním právních služeb zejména v oblasti private clients.

Našim klientům poskytujeme komplexní právní poradenství, a to zejména v oblasti správy a ochrany majetku, a to jak podnikatelského, tak osobního.

Pomáháme při nastavení a založení svěřenských fondů, nadačních fondů či jiných struktur ochrany majetku, a to jak v České republice, tak v zahraničí.. Poskytujeme podporu v oblastech rodinného a dědického práva.

Věnujeme se dále oblastem korporátního práva, včetně restrukturalizací a transakčního poradenství (koupě a prodeje firem či podílů). Pomáháme budovat společné podniky, nastavovat vztahy mezi společníky, ale i řešit jejich konflikty, včetně ukončení projektů spolupráce.

Společnostem i jednotlivcům nabízíme veškeré služby týkající se nemovitostí, a to jak v oblasti soukromého, tak veřejného práva. Provedeme Vás procesem od nákupu pozemku a projektování, přes stavbu a financování, až po prodej či případnou demolici.

Věnujeme se též právu pracovnímu, autorskému, mediálnímu a reklamnímu, právu duševního vlastnictví a právu IT.

Poskytujeme služby v českém, anglickém, německém a francouzském jazyce. Naši klienti jsou pro nás dlouhodobými partnery, které provázíme při jejich podnikatelských i soukromých aktivitách.

Mezi naše klienty patří významné české podnikatelské skupiny, rodinné firmy či individuální podnikatelé a investoři, ale i začínající podnikatelé se svými start-upy.

VASE LEGAL
“Uvědomujeme si, že poskytování kvalitních právních služeb souvisí s pochopením záměru klienta, který je třeba vnímat v souvislostech. Proto spolupracujeme s řadou prověřených odborníků ze souvisejících oblastí.”